مجتمع مسکونی ارغوان

مقالات

  • سود ساختمان سازی در سال جدید چقدر است؟

    تمام افرادی که به دنبال ساخت و ساز و یا خرید زمین و خرید ملک و سرمایه گذاری در بازار مسکن هستند، می خواهند نسبت به سود ساختمان سازی و هزینه های ساخت و ساز و قیمت خرید ملک و خرید زمین آگاهی پیدا کنند. ساختمان سازی مانند هر کسب و کار دیگری نیاز به دانش، تجربه و آگاهی در هر جنبه ای از ساخت و ساز دارد. ساختمان سازی سود قطعی و به صورن یک عدد طبیعی ندارد. سود ساختمان سازی خیلی نسبی است و به فاکتور های زیادی بستگی دارد. ساخت و ساز و سود حاصل از آن در هر منطقه و هر شهری متفاوت است. به طور مثال هزینه و سود ساختمان سازی در تهران با بندرعباس بسیار فرق دارد.

  • برج سازی لوکس در کرج

    به دلیل افزایش و رشد جمعیت در سراسر دنیا، فرهنگ برج نشینی در خیلی از مناطق دنیا گسترش پیدا کرده است. به تناسب رشد جمعیت، برج سازی های لوکس نیز توسعه پیدا کردند. اغلب برج های لوکس دارای امکاناتی ویژه و خاص هستند که هر کسی را به خود جذب می کنند. برج نشینی و به طبع آن برج سازی طرفداران خاص خود را دارد.

  • سرمایه گذاری در بورس بهتر است یا مسکن؟

    احتمالاً برای افرادی که به دنبال سرمایه گذاری هستند، سؤال پیش می آید که کدام نوع سرمایه گذاری بهتر است! سرمایه گذاری در بورس یا مسکن؟ برای اینکه بتوانید بهتر تصمیم گیری کنید لازم است تا مزایا و معایب زمینه ی سرمایه گذاری و بازاری که می خواهید در آن سرمایه گذاری کنید را به خوبی بشناسید. درک بازار سرمایه گذاری در بورس و خرید و فروش سهام و بازار مسکن و خرید ملک و خرید زمین می تواند کمک های زیادی به یک سرمایه گذاری بی خطر و پربازده داشته باشد.