مجتمع مسکونی ارغوان

برج سازی لوکس در کرج

به دلیل افزایش و رشد جمعیت در سراسر دنیا، فرهنگ برج نشینی در خیلی از مناطق دنیا گسترش پیدا کرده است. به تناسب رشد جمعیت، برج سازی های لوکس نیز توسعه پیدا کردند. اغلب برج های لوکس دارای امکاناتی ویژه و خاص هستند که هر کسی را به خود جذب می کنند. برج نشینی و به طبع آن برج سازی طرفداران خاص خود را دارد.

شهر تهران یکی از شلوغ ترین شهر های ایران است. خیلی از افراد از شهرستان های دور و نزدیک برای کار، تحصیل، استفاده از خدمات درمانی و …. به تهران مهاجرت می کنند. اما از آنجا که خرید خانه در برج های تهران بسیار گران است، بسیاری از این افراد به خرید خانه در برج های لوکس در کرج و اطراف تهران رو می آورند.

برج سازی لوکس در کرج به یکی از مشاغل پرطرفدار تبدیل شده است. البته ناگفته نماند، بسیاری از برج های لوکس کرج تجاری هستند. در واقع برج ها نه تنها مکان مناسبی برای زندگی هستند، بلکه برای کسب و کار هم عالیند.

برج ها چه امکاناتی دارند؟

امکانات بی نظیر برج ها مانند آسانسور ها و بالابر های عالی، تجهیزات با کیفیت ساختمانی، سالن اجتماعات، دید خوب برج ها، امنیت خوب و … باعث شده است تا خیلی از مردم طرفدار برج نشینی و سازندگان برج ها شوند.

لابی

در برج سازی لوکس بایستی یک سری امکانات برای برج نشین ها در نظر گرفته شود. در برج سازی لوکس معمولاً تمام فضای همکف به لابی اختصاص داده می شود. این فضا مشاع است و همه ی افراد می توانند از آن استفاده کنند. در فضای لابی معمولاً از وسایل لوکس تزئینی و راحتی استفاده می شود. در سقف و کف از بهترین مواد و مصالح استفاده می شود. فضای لابی یک فضای گرم و دل نشین است.

سالن ورزشی

در برج سازی های لوکس فضایی برای یک سالن ورزشی با طراحی مناسب و در متراژ مناسب که دارای حمام و رختکن می باشد، برای استفاده ساکنین برج در نظر گرفته می شود. در برج سازی لوکس در کرج نیز چنین امکاناتی برای خریداران مهیا می باشد.

سالن اجتماعات

در برج سازی لوکس برای ساکنین به منظور گردهمایی ها سالن اجتماعات که مجهز به آشپزخانه، سرویس بهداشتی و رختکن می باشد، ساخته می شود.

پارکینگ طبقاتی

در برج سازی لوکس به تعداد واحد های برج، برای ساکنین پارکینگ در نظر گرفته می شود. پارکینگ ها در برج ها در طبقات منفی می باشد.

آسانسور، سیستم برق اضطراری، سیستم آیفون تصویری، سیستم اعلام حریق، سیستم اطفاء حریق، سیستم تهویه ی هوای پارکینگ، سیستم شوتینگ زباله، سیستم دوربین مدار بسته، سیستم آنتن مرکزی از دیگر امکاناتی هستند که در برج سازی لوکس در نظر گرفته می شود.

علاوه بر امکانات گفته شده، خرید خانه در برج به برخی دلایل دیگر مانند امنیت بالا نیز باعث جذب برخی مردم شده است. اما برج ها با تمام مزایایی که دارند، معایبی هم دارند.

هزینه ی شارژ در برج ها بالاست. زیرا امکانات و خدمات رفاهی در برج ها زیاد است. هر چه امکانات برج ها بیشتر باشد، شارژ ماهانه واحد ها نیز بیشتر خواهد بود.

زندگی در طبقات بالای برج های مرتفع برای افرادی که ترس از ارتفاع دارند، سخت است. از سوی دیگر اگر به هر دلیلی آسانسور از کار بیفتد، رفت و آمد برای ساکنین طبقات بالا سخت خواهد بود.

تفاوت برج و مجتمع چیست؟

آپارتمان هایی که حداقل 20 واحد دارند، مجتمع محسوب می شوند. یک سری فضاها در مجتمع ها مشاع است و برای استفاده ی عموم ساکنین می باشد.

به آپارتمان های بیشتر از 5 و 6 طبقه برج گفته می شود. برج ها امکانات ویژه ای دارند. برج ها علاوه بر امکانات مجتمع ها امکاناتی نظیر برق اضطراری، آسانسور های نفربر و باربر، پله اضطراری و … را دارند.

برج ها به تناسب امکانات بیشتری که دارند، گرانتر هم هستند. به همین خیلی از افراد به دنبال بهره ی خوب با یک سرمایه گذاری کمتر هستند، مجمتع های مسکونی یا تجاری را انتخاب می کنند. اگر به دنبال سرمایه گذاری در بازار مسکن هستید و نمی خواهید هزینه های برج را نیز متحمل شوید، خرید خانه در مجتمع ارغوان کرج یکی از بهترین گزینه ها می باشد. مجتمع مسکونی ارغوان از امنیت بالا و امکانات رفاهی خوبی برخوردار می باشد. خرید خانه در شهرک مسکونی یک گزینه ی ایده آل و مقرون به صرفه برای افرادی با درآمد متوسط می باشد. امروزه یک شهرک مسکونی، بسیار مدرن و پیشرفته ساخته می شود. یک شهرک مسکونی مدرن تمام امکانات رفاهی را دارد. امکانات رفاهی شهرک مسکونی باعث صرفه جویی در زمان و بودجه ی ساکنین می شود. زیرا دیگر لازم نیست برای خیلی از امور از شهرک خارج شوند. منظور از شهرک مسکونی تعدادی آپارتمان در یک بلوک شهری می باشد. در یک شهرک مسکونی طراحی تمام آپارتمان ها به یک شکل است. آپارتمان ها در یک شهرک مسکونی معمولاً یک فضای سبز برای استفاده عموم ساکنین دارند. افراد دیگر غیر از ساکنین اجازه ورود به شهرک مسکونی و استفاده از امکانات رفاهی آن را ندارند. یک شهرک مسکونی ممکن است متشکل از چند آپارتمان چند طبقه و یا چند ویلای شخصی مسکونی باشد.

اندازه ی مجمتع ها با یکدیگر متفاوت است. برخی از مجتمع های مسکونی به اندازه ی یک شهرک مسکونی بزرگ با جمعیت متوسط می باشند.

در یک شهرک مسکونی مطلوب فضابندی ها و تقسیم بندی ها به خوبی از قبل مشخص می شوند. سایت ها و کاربری های هر یک از قبل مشخص می شوند. در برخی شهرک های مسکونی واحد های مسکونی با ابعاد گوناگون برای جمعیت خانوار های مختلف وجود دارد. طراحی بلوک های مجتمع های مسکونی انواع مختلف و کاربری های مختلفی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه در صورت تمایل می توانید با خدمات مشاوره و پشتیبانی مجتمع ارغوان کرج تماس حاصل فرمایید.

نتیجه

به دلیل رشد جمعیت برج سازی در کلان شهر ها و مناطق پر جمعیت رواج زیادی پیدا کرده است. یکی از مناطقی که برج سازی توسعه ی زیادی در آن پیدا کرده است، کرج می شود. برج سازی لوکس در کرج و همچنین ساخت مجتمع های مسکونی و تجاری در کرج و اطراف تهران طرفداران زیادی دارد. برج ها دارای امکانات ویژه ای هستند که هر کسی را به خود جذب می کند. اما از سوی دیگر هزینه ی زندگی در برج و یا ساخت برج زیاد است. به همین دلیل خیلی از افراد که به دنبال سرمایه گذاری در بازار مسکن و یا تهیه ی خانه هستند، یک مجتمع مسکونی را ترجیح می دهند. مجتمع مسکونی نیز امکانات رفاهی خوبی دارد، ضمن اینکه مانند برج گران نیست. یکی از ایده آل ترین مجتمع های مسکونی برای سرمایه گذاری و تهیه ی مسکن مجتمع مسکونی ارغوان کرج می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در صورت تمایل می توانید از خدمات مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *